10% rabatu na zakup tuszy do drukarek w sklepie stacjonarnym

Laptop do domu, pracy, nauki, zabawy. 100% zadowolenia.

laptop do domu, laptop do pracy, laptop do domu, laptop do nauki, laptop do zabawy, laptop dla dziecka, laptop do szkoły, komputer do domu, komputer wielozadaniowy, komputer do domu, komputer do pracy, komputer do zabawy, komputer dla dziecka, komputer stacjonarny
Share it
laptop do domu,
laptop do pracy, laptop do domu, laptop do nauki, laptop do zabawy, laptop dla dziecka, laptop do szkoły, komputer do domu, komputer wielozadaniowy, komputer do domu, komputer do pracy, komputer do zabawy, komputer dla dziecka, komputer stacjonarny, #komputery poleasingowe, #sklep komputerowy, 5.1, 7.1, Aleksandrów Łódzki, audio, creative, dobre laptopy, gdańsk, kalisz, karta dźwiękowa, karta muzyczna, katowice, kępno, komputer biznesowy, komputer do biura, komputer do firmy, komputer do gier, komputer do grafiki, komputer do gromadzenia danych, komputer do komunikacji, komputer do nauki, komputer do obliczeń, komputer do pisania, komputer do pracy, komputer do zabawy, Komputer poleasingowy, komputer przenośny, komputer stacjonarny, komputery biurowe, Konstantynów, kraków, laptop do biura, laptop do firmy, laptop do gier, laptop do grafiki, laptop do internetu, laptop do nauki, laptop do pracy, laptop do projektowania, laptop do tekstów, laptop do zabawy, laptopy do nauki, laptopy do pracy, laptopy nowe, laptopy poleasingowe, Laptopy używane, lodz, lublin, Łęczyca, najtansze laptopy, notebook, olmar it, opole, ostrzeszów, Ozorkow, pabianice, poznan, rybnik, rzeszów, sb, serwis komputerowy, serwis laptopow, sklep internetowy, sound blaster, szczecin, Tanie laptopy, ultrabook, usb, warszawa, wrocław, Zgierz

Laptop do domu? Podpowiadamy jaki powinien być komputer wielozadaniowy.

Ostatnie lata, a zwłaszcza okres pandemi pokazał, że komputer w domu stał się codziennością.

Praca zdalna, nauka online spowodowała, że liczba komputerów w przeliczeniu na członka rodziny wzrosła.

Laptopa używamy do pracy, laptop do nauki dla naszych dzieci, laptop bądź komputer stacjonarny jako domowe centrum rozrywki służące do gier i zabawy.

Używając kilku komputerów każdy członek rodziny może dostosować urządzenie do swoich potrzeb.

Inne oczekiwania może mieć ktoś kto pracuje zdalnie i projektuje a AutoCad, inne uczeń szkoły podstawowej, a inne nastolatek, dla którego komputer służy również do gier.

Problem powstaje jednak w momencie, kiedy mamy jednego laptopa, z którego muszą korzystać wszyscy członkowie rodziny.

Laptop musi mieć uniwersalny charakter, aby mógł sprostać oczekiwaniom wszystkich mieszkańców.

 

laptop do domu, laptop do domu, laptop do pracy, laptop do domu, laptop do nauki, laptop do zabawy, laptop dla dziecka, laptop do szkoły, komputer do domu, komputer wielozadaniowy, komputer do domu, komputer do pracy, komputer do zabawy, komputer dla dziecka, komputer stacjonarny, #komputery poleasingowe, #sklep komputerowy, 5.1, 7.1, Aleksandrów Łódzki, audio, creative, dobre laptopy, gdańsk, kalisz, karta dźwiękowa, karta muzyczna, katowice, kępno, komputer biznesowy, komputer do biura, komputer do firmy, komputer do gier, komputer do grafiki, komputer do gromadzenia danych, komputer do komunikacji, komputer do nauki, komputer do obliczeń, komputer do pisania, komputer do pracy, komputer do zabawy, Komputer poleasingowy, komputer przenośny, komputer stacjonarny, komputery biurowe, Konstantynów, kraków, laptop do biura, laptop do firmy, laptop do gier, laptop do grafiki, laptop do internetu, laptop do nauki, laptop do pracy, laptop do projektowania, laptop do tekstów, laptop do zabawy, laptopy do nauki, laptopy do pracy, laptopy nowe, laptopy poleasingowe, Laptopy używane, lodz, lublin, Łęczyca, najtansze laptopy, notebook, olmar it, opole, ostrzeszów, Ozorkow, pabianice, poznan, rybnik, rzeszów, sb, serwis komputerowy, serwis laptopow, sklep internetowy, sound blaster, szczecin, Tanie laptopy, ultrabook, usb, warszawa, wrocław, Zgierz

Komputer/laptop w domu, spełniając oczekiwania jego domowników musi być :

  1. Odpowiednio szybki, procesor Intel, i5/i7, 8-16gb pamięci ram, 500gb ssd, drugi dysk HDD 1tb to minimum, do komfortowej pracy. Taka konfiguracja zapewni bezproblemowe działanie większości aplikacji (biuro, firma, nauka, gry, multimedia)
  2. Matryca 15,6″, opcjonalnie 17,3″ to standard, kiedy nie mamy wyraźnej potrzeby przemieszczania się z laptopem z miejsca, na miejsce. Laptop 17″ są z reguły dużo cięższe, i mniej poręczne, zatem wybierając komfortową pracę na dużym ekranie, miejmy świadomość, żę rezygnujemy z funkcjonalności laptopa w podróży. Rozdzielczość matrycy naszego laptopa to HD, bądź UHD.
  3. Mile widziana jest wydajna karta graficzna, Nvidia, czy ATI (GTX, RTX, RX) dzięki której nasz laptop zmieni się w komputer do gier.  W zależności od rodzaju karty graficznej odpalimy bardziej bądź mniej wymagające tytuły gier.
  4. Duża, pełnowymiarowa klawiatura z blokiem klawiszy numerycznych. Zapewni ona nam wygodną pracę w aplikacjach biurowych, multimediach czy grach.
  5. Wykorzystując laptopa jako komputer stacjonarny, bateria i jej czas pracy ma mniejsze znaczenie.
  6. Kamerka internetowa, wbudowany mikrofon i system głośnikowy np JBL czy Bang Olufsen.
  7. Materiały z których zbudowany jest laptop. Miło by było jak by choć trochę przypominał rozwiązania biznesowe stosowane w laptopach poleasingowych (obudowa z metali szlachetnych, stopu tytanu, magnezu itd.) 
laptop do domu, laptop do domu, laptop do pracy, laptop do domu, laptop do nauki, laptop do zabawy, laptop dla dziecka, laptop do szkoły, komputer do domu, komputer wielozadaniowy, komputer do domu, komputer do pracy, komputer do zabawy, komputer dla dziecka, komputer stacjonarny
Laptop do domu

Laptop do domu musi być uniwersalny. Dobrej klasy komputer spełniający wszystkie wymienione wyżej kryteria kosztować będzie około 4-6tyś złotych. Dysponując skromniejszym budżetem warto rozejrzeć się za laptopem poleasingowym, który przy umiarkowanej cenie zakupu sprosta naszym wymaganiom.

Jeśli masz jakieś inne pytania, odwiedź naszego bloga.

Posiadamy w sklepie internetowym kilka tysięcy produktów, zatem jest z czego wybierać.

Wiele ciekawych propozycji znajdziesz również naszym sklepie na portalu aukcyjnym Allegro.

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowych postach
MEGA OFERTA
Tusze do drukarek 10% taniej
Ostatnie artykuły
Shopping Cart