10% rabatu na zakup tuszy do drukarek w sklepie stacjonarnym

Tanie laptopy poleasingowe – do zadań specjalnych.

Share it

Tanie laptopy z gwarancją. 

Popyt na tanie laptopy poleasingowe nie maleje. Pomimo kryzysu którego cień spowił niemal całą Europę, rynek używanych komputerów poleasingowych działa ciągle niezwykle prężnie.

Aby nieco zamortyzować wydatki, i zaoszczędzić trochę pieniędzy, wielu klientów decyduje się na zakup komputera czy laptopa poleasingowego.

 

Używany laptop z gwarancją to doskonały pomysł, na generowanie oszczędności w budżecie domowym.

Za mniej więcej 1/2 wartości nowego komputera, otrzymujecie Państwo sprzęt, którego wydajność jest porównywalna z nowym laptopem, przynajmniej, jeśli chodzi o większość zastosowań biurowo-domowych.

Olmar IT ma w swojej ofercie bogaty wybór laptopów również dla klientów z mniej zasobnym portfelem.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, oraz stacjonarnego sklepu komputerowego gdzie służymy fachową radą i pomocą przy zakupie laptopa czy komputera – nowego jak i używanego. 

OLMAR IT 

95-035 Ozorków

Starzyńskiego 33

tel +48 513-027-516

Przejdźmy jednak do pieniędzy.

Ofertę możemy podzielić na kilka przedziałów cenowych.

Laptopy do 250zł.

Używane laptopy w tym przedziale cenowym zwykle nie grzeszą wydajnością.  Zwykle 1 czy 2 rdzeniowe, 2 gb pamięci operacyjnej, niewielki dysk twardy, matryca 14-15,4″, bateria to loteria – jeśli będzie działać to ok, ale w tym budżecie nie wymagajmy cudów. System operacyjny Windows XP. Na laptopie spokojnie można pograć w retro gry. Napiszemy i wydrukujemy jakiś tekst, czy arkusz kalkulacyjny, używając MS Office 97. Odpalimy Winampa aby posłuchać mp3. Pogramy w Kierki, czy Pasjansa.

Doskonały wybór dla małego dziecka, czy osoby w podeszłym wieku, która  dopiero teraz stawia pierwsze kroki w obsłudze komputera. Laptop w takim budżecie wystarczy do prostych zadań w domowym warsztacie samochodowym. O korzystaniu z internetu przy Win XP i Internet Explorer raczej możemy zapomnieć.

 

 

Laptopy do 500zł.

Laptopy w budżecie do 500zł spokojnie wystarczą do prostych zadań biurowych. Procesor i3-i5 1-2generacji, 4gb pamięci operacyjnej RAM, 320-500gb HDD, matryca 14,1-15,6″.

Laptopy poleasingowe firm Acer, Asus,Dell, HP, Lenovo w takiej konfiguracji spokojnie wystarcza do prac domowych wykonywanych przez mało wymagającego użytkownika. W rękach naszego dziecka wyposażony w kamerkę laptop czy komputer o tych parametrach sprawdzi się podczas nauki zdalnej. Podczas pandemi takie konfiguracje sprzedawaliśmy rodzicom, których dzieci uczęszczały do klas 1-3 szkoły podstawowej i  spokojnie wystarczały do większości wykonywanych na nich zadań. Na laptopie czy komputerze do 500zł napiszesz tekst, obejrzysz film na Youtube czy Netflixie, posłuchasz muzyki. Taki konfig świetnie nada się do korzystania z internetu.

Bez trudu laptop „pociągnie” starsze gry i streaming obrazu z konsoli PlayStation 4 czy Xbox One.

Zwykle na takim laptopie zainstalowany będzie Windows 7.

Można usprawnić pracę na urządzeniu rozbudowując pamięć RAM do 8gb i dokładając dysk SSD.

 

Laptopy do 1000zł.

Laptopy poleasingowe z procesorem i5-i7 4-6 generacji, 8gb pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności około 250gb, wyposażone w matryce 14,1-15,6″ HD to konfiguracja jakiej możemy się spodziewać w takiej cenie. Nie liczyłbym na laptop z grafiką obsługującą akcelerację 3D.

Na takim laptopie spokojnie można wykonywać pracę biurową, wszystkie prace związane z korzystaniem z internetu. Korzystanie z portali społecznościowych, programowanie, wykonywanie stron www, czy inne zadania wymagające otwarcie minimum 5-10 okienek przeglądarki internetowej, bądz kilku aplikacji jednocześnie. Wykorzystamy laptop do nauki zdalnej na poziomie później szkoły podstawowej, średniej czy na studia. Na studia inżynierskie gdzie zajmować się będziecie wykonywaniem różnego rodzaju projektów, warto podnieść nieco poprzeczkę i szukać laptopa w przedziale do 1500zł. 

Laptopy w tym przedziale cenowym zainstalowany mają Windows 10, i spokojnie komfortowo da się na nich pracować.

 

Laptopy do1500zł.

Przedział do 1500zł przeznaczony jest dla użytkowników, którzy wykorzystują potencjał swojego komputera zawodowo.  Studenci uczelni politechnicznych wykonujący projekty w Corel Draw, AutoCad itd. Mobilne stacje robocze HP, czy Dell Precision wyposażone w  procesory i5-i7 6 generacji, 8-16gb RAM DDR4, 512gb SSD, matryce o podwyższonej rozdzielczości zapewniają komfortową pracę nawet przez wymagających użytkowników. Laptopy i komputery w tym przedziale cenowym mogą mieć na pokładzie kartę grafiki Quadra, bądź inna, która radzi sobie z akceleracją 3D.

Komfort pracy biurowej, podczas korzystania z internetu, czy niezbyt starych gier rekompensuje cena.

Decydując się na zakup nowego laptopa w sklepie za podobną wydajność musimy zapłacić ponad dwuktornie drożej. Materiały wykorzystane do budowy nowego laptopa w budżecie ok 3tyś zł pozostawią wiele do życzenia, w porównaniu z naszą propozycją poleasingową. 

 

Laptopy w cenie powyżej 2000zł to ultranowoczesne konstrukcje, nie odbiegające zwykle parametrami od nowych laptopów dostępnych w sklepach.

W budżecie powyżej 2-3tyś zł szukać można wiele modeli laptopów gamingowych, pozwalających na granie nawet w najnowsze gry.

I7 10 generacji, 16gb pamięci RAM, karta grafiki GTX, RX, duży dysk SSD i matryca IPS to standard w takim przedziale cenowym. 

 

Zapraszamy do lektury naszego bloga, gdzie z pewnościa dowiesz się wielu ciekawych informacji związanych z komputerami osobistymi i elektroniką użytkową.

Odwiedź naszą stronę na OLX oraz portal aukcyjny Allegro.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać powiadomienia o nowych postach
MEGA OFERTA
Tusze do drukarek 10% taniej
Ostatnie artykuły
Shopping Cart